Прегледи денес: 1

tico matiz novi amortizeri

950,00 Денари

Опис

prodavam novi amortizeri za matiz i tico predni amortizeri 1250 den zadni amortizeri 950 den prakame po kargo niz cela Makedonija

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите