Прегледи денес: 7

TOURAN 1.9 TDI 77KW -105KS PROIZVEDEN 2006 GODINA

4.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 77KW -105KS PROIZVEDEN 2006 GODINA DONESEN OD UVOZ FUL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2006
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите