Прегледи денес: 4

TOYOTA RAV 4 2.2 DIZEL 4X4 PROIZVEDENA 2008 GODINA

7.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM TOYOTA RAV 4 2.2 DIZEL 4X4 PROIZVEDENA 2008 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаToyota
МоделRAV 4
Година2008
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите