Прегледи денес: 1

Toyota rav4

0,00 Евра

Опис

Naskoro na ponuda Toyota rav4 2.2 dizel 2007 god

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите