Прегледи денес: 7

TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 2009 GODINA

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDENA 2009GODINA 12MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаToyota
МоделYaris
Година2009
ГоривоБензин / Плин
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите