Прегледи денес: 8

TOYOTA YARIS 1.4 DIZEL 66KW – 90KS 2009 GODINA

4.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM TOYOTA YARIS 1.4 DIZEL 66KW - 90KS PROIZVEDENA 2009GODINA 12MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаToyota
МоделYaris
Година2009
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите