Прегледи денес: 2

TURBINA ZA TOYOTA KOROLLA I TOYOTA AVENSIS 2.0 DIZEL

200,00 Евра

Опис

PRODAVAM TURBINA ZA TOYOTA KOROLLA I TOYOTA AVENSIS 2.0 DIZEL SKORO NOVA ZA EKSTRA CENA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите