Прегледи денес: 2

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW 6 BRZINI

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW SO 6 BRZINI PROIZVEDENA 2006 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf
Година2006
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите