Прегледи денес: 5

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2003GODINA

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2003GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf
Година2003
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите