Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 77KW PROIZVEDENA 2004 GODINA

4.150,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 77KW PROIZVEDENA 2004GODINA 12 MESEC FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf
Година2004
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите