Прегледи денес: 8

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77KW PROIZVEDEN 2012 GODINA

7.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77KW PROIZVEDEN 2012 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf
Година2012
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите