Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN GOLF PLUS 2.0 TDI 103KW PROIZVEDENA 2008 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF PLUS 2.0 TDI 103KW 140KS PROIZVEDENA 2008 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KOZA GREACI NA SEDISTA NAVIGACIJA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf Plus
Година2008
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите