Прегледи денес: 2

VOLKSWAGEN PASSAT 1.4 BENZIN 110KW SO FABRICKI METAN AVTOMATIK 2009

6.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN PASSAT 1.4 BENZIN 110KW SO FABRICKI METAN AVTOMATIK 2009 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPassat
Година2009
ГоривоБензин / Плин
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите