Прегледи денес: 5

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 96KW 130KW PROIZVEDENA 2002 GODINA

2.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 96KW 130KW PROIZVEDENA 2002 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO JULI 2020 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPassat
Година2002
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите