Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI – 103KW -140KS 2006 GODINA

4.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - 103KW -140KS PROIZVEDEN 2006 GODINA SO FUL OPREMA KOZA 6 BRZINI DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA .

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPassat
Година2006
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите