Прегледи денес: 7

VOLKSWAGEN POLO 1.2 DIZEL 55KW 2011 GODINA FUL OPREMA

5.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI 2011GODINA 55KW FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU EKONOMICEN AVTOMOBIL SAMO 5L/100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPolo
Година2011
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите