Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN POLO 1.4 BENZIN + ATEST PLINSKI URED

2.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN POLO 1.4 BENZIN 55KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDENA 2006 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO SVETLA ZA MAGLA POLOTO E SO PLATENI DAVACI DO REGISTRACIJA MOTOR ODLICEN MALA POTROSUVACKA MOZE DA SE VIDI VO NASELBA PINTIJA VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL : 070 / 581-568 075-656-656 LJUPCO.

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPolo
Година2006
ГоривоБензин / Плин
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите