Прегледи денес: 3

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 55KW EURO 5 2010 GODINA

5.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 55KW EURO 5 2010 GODINA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPolo
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите