Прегледи денес: 3

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4X4 -103KW 140KS

7.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4X4 -103KW 140KS PROIZVEDEN 2008 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTiguan
Година2008
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите