Прегледи денес: 6

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 100KW 2004 GODINA 7 SEDISTA

3.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 100KW - 136KS PROIZVEDENA 2004GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2020 GODINA IMA CELOSNA OPPREMA 7 SEDISTA 6 BRZINI VO DOBRA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2004
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите