Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2005
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите