Прегледи денес: 2

VOLVO S 60 2.0 DIZEL 120KW 163KS PROIZVEDENA 2011 GODINA

9.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLVO S 60 2.0 DIZEL 120KW 163KS PROIZVEDENA 2011 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVolvo
МоделS60
Година2011
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите