Прегледи денес: 3

VOLVO V40 CROSS COUNTRY 1.6 DIZEL 84KW 2015 GODINA

11.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLVO V40 CROSS COUNTRI 1.6 DIZEL 84KW PROIZVEDENA 2015 GODINA 12 MESEC SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA KOZA NAVIGACIJA GPS KOZEN VOLAN I USTE MNOGU DRUGA OPREMA VO PERFEKNA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVolvo
МоделV40
Година2015
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите