Прегледи денес: 1

NASKORO VOZILA VO NAJAVA

0,00 Евра

Опис

NASKORO VOZILA VO NAJAVA CITROEN C3 1.4 BENZIN 2010 GOD FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET 2005 GOD OPEL AGILA 1.2 BENZIN 2008 GOD PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 2007 GOD FORD FUSION 1.4 BENZIN 2007 GOD

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите