Прегледи денес: 1

VW POLO CLASSIC PERFEKTNO !!!

1.100,00 Евра

Опис

Возилото е во потполно исправна состојба, не е шминкано ни пак полирано итн. сите стакла, фарови, штопови се иста бројка. Ентериерот е зачуван , бојата оригинал металик сина, 2 клучеви, возилото има поминато само 50 000 km за 10 години (може да се забележи по гумите кој се стари околу 5 години, после возење неделно се пере темелно и гаражира).Нема ниту грам уље по машината ниту пак да тече, најдобриот мотор 1.6 . Механички исправно слободно проверка со ваш мајстор или овластен сервис. Мислам дека е најдоброто половно POLO CLASSIC на пазарот вреди за парите, уверете се на лице место.

Детали

ГрадВиница
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPolo
Година1998
ГоривоБензин
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите
Не постојат слични огласи!