Прегледи денес: 4

VW VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.9TDI

4.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.9 TDI PROIZVEDEN2005 GODINA SO FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO AVTOSALONOT AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA SPROTI FABRIKATA OHIS.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf Plus
Година2005
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите