Прегледи денес: 1

ZAMAEC ZA OPEL CORSA 1.3 CDTI

100,00 Евра

Опис

PRODAVAM ZAMAEC ZA OPEL CORSA 1.3 CDTI VO ISPRAVNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI NA LICE MESTO.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите